<!--:en-->ZQ500 Series Mobile Printers from ZEBRA<!--:--><!--:tr-->ZEBRA’dan ZQ500 Serisi Endüstriyel Mobil Yazıcılar<!--:-->

ZQ500 Series Mobile Printers from ZEBRAZEBRA’dan ZQ500 Serisi Endüstriyel Mobil Yazıcılar

Extreme environments and bangs and bumps are no match for these lightweight, compact printers. Zebra’s ZQ510™ and ZQ520™ printers are the most rugged printers available. They perform in the widest operating temperature range in the industry and can withstand repeated drops to concrete from up to 6.6 feet. Water spray is no match with their IP54 rating. Featuring Zebra’s Link-OS® environment, these premium printers are easy to integrate, manage and maintain. With large buttons and a user-friendly interface, they are easy to operate, even when wearing gloves.

for more informationZebra’dan endüstriyel uygulamalar için yeni bir mobil yazıcı: ZQ500 Serisi !  Mevcut tüm ürünler içerisinde en geniş çalışma sıcaklığı aralığına sahip olan ZQ500 serisi yazıcılar suya ve düşmeye dayanıklı olarak tasarlandı. IP54 endüstri standartına sahip olan ürünler Exoskeleton kılıf ile IP65 standartına sahip hale getirilebiliyor.   ZQ510™ ve  ZQ520™ olmak üzere 3” ve 4” genişliğine baskı yapan iki modeli bulunan ZQ500 serisinde bluetooth ve/veya WiFi bağlantısının yanısıra NFC özelliği de opsiyonel olarak mevcut.   ZQ500 yazıcılar “Made for iPod®/iPhone®/iPad®” (MFi) ve Wi-Fi Alliance sertifikalarına sahip olup Apple®, Android™ ve Windows® Mobile cihazları kapsayan çok geniş bir mobil ürün grubuna bağlantı sağlamaktadır.

Ayrıntılı bilgi için TIKLAYIN