İGE olarak, 20 yılı aşkın süredir OT/VT sektöründe müşterilerimizin her zaman yanında yer alıyoruz.
İlk günden beri müşterilerimize İlke ve Değerlerimiz doğrultusunda üstün hizmetler sunmaktayız.
Müşterilerimiz, yeni donanım modellerini, yeni yazılımları, yeni geliştirmeleri Satış Öncesi Hizmetlerimiz aracılığı ile doğru zamanda bizden alabilmektedir.
Proje Grubumuz ve Yetkili Support Departmanımız ile OT/VT Projelerinizin donanım kategorisi, adetleri, modelleri belirlenebilmekte ve Proje Test & Demo çalışmaları yapılabilmektedir.
Bu kapsamda, Zebra, Honeywell, Intermec ve Motorola markalarının Barkod ve RFID donanımlarının tüm karşılaştırma, test ve teknik analiz hizmetleri tek bir elden verilmektedir.
Proje lokasyonunuzda Site Survey / Keşif çalışmasını yapacak olan Sektör Temsilcilerimiz ve Ürün Yöneticilerimiz sayesinde projenize daha az zaman maliyeti ile «start» verebilirsiniz.

Sektör temsilcilerimiz ile yürüttüğünüz projenizde sona gelindi ise, satış sonrası hizmetlerimiz kapsamında Kurulum ve Devreye Alma için Teknik Destek birimimizden 5x8 Hizmet alabilirsiniz.
İGE güvenceli OT/VT donanımlarınıza konusunda uzman bir yetkilinin uzaktan erişerek, karşılaştığınız sorunları çözmesini, sorunlar karşısında sizi bilgilendirmesini ve donanımlarınızdaki olası konfigürasyon sorunları uzaktan çözerek servis hizmeti vermektedir.
Müşterilerimizin proje satın alması sonrasında detaylı teknik kullanıcı eğitimlerinin verilebilmesi için misafirlerimizin tüm konfor ve rahatlığı için tasarlanan Eğitim & Uygulama alanımızda Donanım ve Uygulamalarımız hakkında tüm detayları öğrenebilirsiniz.
İstanbul’a gelemeyen müşterilerimiz için Uzaktan Destek Hizmetlerimiz de bulunmaktadır.
Sektör Temsilcinize donanımlarınızın ömrü boyunca 7x24 ulaşabilirsiniz.

İGE Teknik Servis & Onarım Hizmetleri yılda 5.000’e yakın OT/VT ürününe tamir hizmeti vermektedir.

20 yılı aşkın İGE tecrübesi ve güvencesi ile Barkod ve RFID Proje ürünlerinizin bakım ve onarım hizmetlerini birinci elden tarafımızdan tedarik edebilirsiniz.

Geniş hizmet tecrübemiz, güncel kütüphanelerimiz, yetkili ve kalifiye personellerimiz ayrıcalığı ile müşterilerimize en hızlı ve en doğru hizmet içeriğini vermekteyiz.

Yetkili Servis olarak hizmet verdiğimiz markalar,
Zebra – ZASP
Honeywell – HSM

Garanti harici olarak hizmet verdiğimiz diğer markalar,
Intermec (now Honeywell)
LXE (now Honeywell)
Motorola (now Zebra)

Müşterilerimiz kullanmakta olduğu OT/VT donanımlarının garanti süresince veya garanti sonrasında Anlaşmalı Hizmetler kapsamında;

Onarım Hizmetlerimizden
Koruyucu Bakım Hizmetlerimizden
Parça Hariç Servis
Parça Dahil Servis
Çağrı Bazlı Yerinde Servis
Arıza Bazlı Merkezde Servis
3th Party Kontratlı GARANTİ PAKETİ (Üretici Bazlı)

Hizmetlerimizden faydalanabilmektedir.

Sektör temsilcilerimiz ile mevcut donanım envanterlerinizin belirlenmesi ışığında size standart anlaşmalara ek olarak katma değerli alternatif hizmetlerimizden de sunabiliriz.

Sektör Temsilcinize donanımlarınızın ömrü boyunca 7x24 ulaşabilirsiniz

Zebra -> ZebraOneCare (& Service From Start) -> (ZebraOneCare & SFS)

Honeywell -> Service Made Simple -> (SMS)

Intermec -> Medallion -> (E-Pack)