Hakkımızda

Hakkımızda

 

İGE, Barkod ve RFID uygulamaları konusunda 1995 yılından bu yana başta üretim, perakende, kargo ve lojistik sektörleri olmak üzere tüm sektörlere yönelik en uygun çözümü sunmaktadır.

İGE hizmet kalitesi ile çözüm götürdüğü firmaların gereksinimlerini eksiksiz yerine getirmenin bilinciyle, her biri alanında dünya lideri firmaların ürünlerini çözümlerinde kullanmaktadır. Yıllardır ülkemizin metropolden kasabaya kadar her yerinde ürünü yaygın olarak kullanılan ve bu ürünlere destek veren seçkin bilişim firmalarından biridir.

Barkod ve RFID projelerinde müşteri gereksinimlerine tam cevap vermenin öneminin bilincinde olan İGE, satış ve sonrasındaki desteğiyle müşterilerinin proje bağlamında ihtiyaçlarına odaklanmakta ve verdiği hizmetlerle pazarda farklı bir konumda yer almaktadır. İş kalitesine verdiği önem ve çalışanlarının tam katılımı ile etkin bir yönetim sağlayarak, optimum çözümlerin geleneksel kaliteyle birlikte, uzun yıllar boyunca pazara sunulmasını sağlamaktadır.

Bu prensip ile Migros, Şok Marketleri, Türk Hava Yolları, Ford Otosan, Erdemir, Şişecam, Çanakkale Seramik Fabrikaları, TAV, LC Waikiki, Borusan Lojistik, Yurtiçi Kargo, Temsa, Sürat Kargo, Roketsan, Zorlu, Yeşim Tekstil, Banvit, Polisan, Bento, Vaillant, Kilim Mobilya, Pfizer, Abbot, İ.E Ulagay, Hedef Allianz, Zet Farma Lojistik gibi sektörlerinin ilk sıralarında yer alan firmalarına hizmet vermekteyiz.

 

 

Kilometre Taşları

21-yasinda-hakkimizda

Kuruluşumuz 1995
1997 - Türkiye’deki ilk Lojistik Sektörü OT/VT Projesi
1999 – İlk Büyük Kargo Takip & Aktarma Merkezi Çözümü {Yazılım dahil}
2002 – Migros Projesinin Başlaması
2004 – Uçak Altı Bagaj Eşleştirme Projesi (THY)
- Türkiye’de ilk GSM’li Saha Servis Projesi (Vaillant)
- Türkiye’de ilk GSM’li Kargo Takip Projesi (Varan Kargo)
- Türkiye’de ilk Karekod’lu Kargo Çözümü (MNG Kargo)
2005 – Imager (2D) Okuyuculu El Terminali Projeleri (Ford, Şişecem, LcWaikiki, Polisan…)
2010 – İlaç Takip Sistemi Projesi kapsamında 17.000 Karekod Okuyucu
2014 – 20.000 adet el terminalimizin aktif olarak çalışmaktadır.
Bugün - 2016 – 21 yaşındayız..

İGE müşteri ve tedarikçi ilişkilerinde en yüksek kalite standartları ile hareket etmekte ve iş süreçlerinde uyguladığı (Planla, Uygula, Kontrol Et, Önlem Al) metodolojisi ile toplam performansını sürekli artırmaktadır.

Yaptığı işi doğru, eksiksiz ve dürüstçe yapma ilkesine sahip İGE, Tübider (Bilişim Sektörü Derneği), Tübisad ( Bilişim Sanayicileri ve iş Adamları Derneği), Yasad (Yazılım Sanayicileri Derneği), Yesam (Türkiye Yazılım Eser Sahipleri Meslek Birliği) ve GS1 (Dünya Barkod Standartları Birliği) üyesidir.