HAKKIMIZDA

İGE, Barkod ve RFID uygulamaları konusunda 1995 yılından bu yana başta üretim, perakende, kargo ve lojistik sektörleri olmak üzere tüm sektörlere yönelik en uygun çözümü sunmaktadır.

İGE hizmet kalitesi ile çözüm götürdüğü firmaların gereksinimlerini eksiksiz yerine getirmenin bilinciyle, her biri alanında dünya lideri firmaların ürünlerini çözümlerinde kullanmaktadır. Yıllardır ülkemizin metropolden kasabaya kadar her yerinde ürünü yaygın olarak kullanılan ve bu ürünlere destek veren seçkin bilişim firmalarından biridir.

Barkod ve RFID projelerinde müşteri gereksinimlerine tam cevap vermenin öneminin bilincinde olan İGE, satış ve sonrasındaki desteğiyle müşterilerinin proje bağlamında ihtiyaçlarına odaklanmakta ve verdiği hizmetlerle pazarda farklı bir konumda yer almaktadır. İş kalitesine verdiği önem ve çalışanlarının tam katılımı ile etkin bir yönetim sağlayarak, optimum çözümlerin geleneksel kaliteyle birlikte, uzun yıllar boyunca pazara sunulmasını sağlamaktadır.

Bu prensip ile Migros, Şok Marketleri, Türk Hava Yolları, Ford Otosan, Erdemir, Şişecam, Çanakkale Seramik Fabrikaları, TAV, LC Waikiki, Borusan Lojistik, Yurtiçi Kargo, Temsa, Sürat Kargo, Roketsan, Zorlu, Yeşim Tekstil, Banvit, Polisan, Bento, Vaillant, Kilim Mobilya, Pfizer, Abbot, İ.E Ulagay, Hedef Allianz, Zet Farma Lojistik gibi sektörlerinin ilk sıralarında yer alan firmalarına hizmet vermekteyiz.

Kilometre Taşları

22 YIL

1995

Kuruluşumuz

1997

Türkiye’deki ilk Lojistik Sektörü OT/VT Projesi

1999

İlk Büyük Kargo Takip & Aktarma Merkezi Çözümü

2002

Migros Projesinin Başlaması

2004

Uçak Altı Bagaj Eşleştirme Projesi (THY)

2004

Türkiye’de ilk GSM’li Saha Servis Projesi (Vaillant)

2004

Türkiye’de ilk GSM’li Kargo Takip Projesi (Varan Kargo)

2004

Türkiye’de ilk Karekod’lu Kargo Çözümü (MNG Kargo)

2005

Imager (2D) Okuyuculu El Terminali Projeleri (Ford, Şişecem, LcWaikiki, Polisan…)

2010

İlaç Takip Sistemi Projesi kapsamında 17.000 Karekod Okuyucu

2014

20.000 adet el terminalimiz aktif olarak çalışmaktadır.

2017

22 yaşındayız..