<!--:tr-->Epson Renkli POS Yazıcılar ile Yeni Ufuklara Doğru<!--:--><!--:en-->Expand Your Horizons with Epson Color POS Printers<!--:-->

Epson Renkli POS Yazıcılar ile Yeni Ufuklara DoğruExpand Your Horizons with Epson Color POS Printers

Epson’un ColorWorks serisi mürekkep püskürtmeli yazıcıları ile birçok uygulamada renkli baskının ayrıcalıklarını yaşayabilirsiniz. Bu yenilikçi teknoloji sayesinde hediye çekleri, kişiye veya kuruma özel üretilen ürünlerin etiketleri, kupon ve biletler, özel koşullarda nakliye gerektiren endüstriyel ürünlerin koli etiketleri hızlı ve yüksek kaliteli bir şekilde basılabilir.

Epson TM-C3500 renkli POS yazıcı ile suya dayanıklı mürekkep püskürtmeli baskılar alınabilir. Belirli sayıda ve kişiye özel baskı gerektiren durumlarda hem çok hızlı hem de çok ekonomik baskı alabilirsiniz. Ürün ayrıntıları için lütfen satış temsilcinizi arayınız.

Increase productivity, eliminate label waste and significantly reduce the cost of label operations using Epson’s ColorWorks inkjet POS printers. They feature compact footprints, industry-leading reliability, colorfast, waterproof inks and support a wide variety of media types and sizes.

With Epson’s TM-C3500 color POS printer you can dramatically reduce label costs, increase operational efficiencies and quickly produce high-quality, durable labels in four colors (CMYK). It is ideal for high-mix, low-volume applications and features print speeds up to up to 4 inches/second, a banding reduction mode, a nozzle check system and more.