Çözüm Ortaklarımız

honeywell-urtHoneywell

Honeywell 2007 yılında imager teknolojisi konusunda dünya lideri olan Hand Held Products firmasını satın alarak girdiği OTVT sektörünün en hızlı büyüyen firmalarından biri halinde geldi. Hand Held Products’tan sonra barkod okuyucular konusunda dünyanın bir numaralı firması olan Metrologic’i satın alan Honeywell daha sonra endüstriyel el terminalleri ve forklift terminalleri konusunda uzman üretici LXE'yi ve 2012 yılında ise Intermec'i satın alarak ürün yelpazesini zenginleştirdi. 2014 sonunda Datamax’ı da bünyesine katan Honeywell, günümüzde perakende, üretim ve saha otomasyonu başta olmak üzere sayısız dikey pazara yönelik ürünleri ile sektörünün önemli firmalarından biri haline geldi.

zebra-urtZebra Technologies

Zebra Technologies termal ve termal transfer baskı teknolojilerini destekleyen barkod yazıcılar konusunda dünyanın bir numaralı üreticisidir. Çok geniş bir ürün yelpazesine sahip olan Zebra, masaüstü, endüstriyel ve yüksek performanslı etiket yazıcıları ile perakende, üretim, lojistik, taşımacılık gibi sayısız dikey pazara yönelik üstün performanslı donanımlar sunmaktadır. Mobil uygulamalara özel bir önem veren Zebra'nın taşınabilir yazıcıları tüm sektörler tarafından öncelikli olarak tercih edilmektedir. Dünyanın ilk ve tek termal transfer mobil yazıcısı olan P4T ve yine dünyanın ilk ve tek mobil RFID yazıcısı olaran RP4T ile teknolojik liderliğini pekiştiren Zebra'nın ürün yelpazesinde, RFID yazıcılar, kiosk yazıcıları, dye sublimation ve re-transfer baskı teknolojilerini destekleyen PVC kart yazıcılar ile tüm Zebra modellerine uygun sarf malzemeleri yer almaktadır. 2014 yılında Motorola’nın Enterprise Mobility bölümünü satına alan Zebra böylece OTVT sektörünün tartışmasız lider firması haline geldi.  Çok kısa bir süre içerisinde iki firmanın birleşmesi tamamlandı ve günümüzde artık heriki ürün grubu tek bir organizasyon tarafından yönetiliyor. Zebra’nin Enterprise ürün grubunda el tipi ve sabit barkod okuyucular, Microsoft ve Android tabanlı kurumsal el terminalleri, endüstriyel el terminalleri, terazili barkod okuyucular, sabit ve taşınabilir RFID okuyucular, Wireless Access Point’ler yer almaktadır.

epson-urtIntermec By Honeywell

Intermec By Honeywell dünyada en yaygın kullanılan barkod standartlarını keşfeden, dünyanın Barkod ve RFID çözümlerinde tüm ürün gruplarını tek çatı altında toplamış tek firmadır. Özellikle saha mobil terminalleri (Endüstriyel PDA) konusunda tüm dünyada tercih edilen en önemli firmadır. Ürün grupları arasında araç ve mobil terminaller, barkod yazıcılar ve sarf malzemeleri, RFID ve sarf malzemeleri, sesli yönetim sistemleri ve Barkod ve RFID ürünlerine yazılım çözümleri bulunmaktadır.