[:tr]

BarTender

Seagull Scientific tarafından geliştirilen BarTender® yazılımı dünyanın dört bir yanındaki kurumlar tarafından güvenli, uyumlu ve verimli bir şekilde yıllardır kullanılmakta olup barkod ve RFID etiketler ile plastik kart basımında dünyanın lider ve öncü çözümlerindendir. Üretim, sağlık, kimya,  gıda, havacılık, ilaç, tedarik zinciri yönetimi ve lojistik gibi dikey pazarlarda yüzbinlerce firma BarTender® sayesinde etiket ve kart basımı ile ilgili tüm operasyonlarını güvenli, hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştirebilmektedir. Merkezi ve yazılım geliştirme üssü Bellevue, Washington ABD’de bulunan Seagull Scientific firmasının Madrid, Taipei ve Tokyo’da ofisleri ve dünya çapında 150’yi aşkın ülkede distributor ve iş ortakları bulunmaktadır. 1985 yılında kurulan Seagull Scientific 1987 yılında ilk DOS yazılımını, 1993’de ise Windows tabanlı yazılımını piyasaya sürdü. 1994’ten itibaren birçok üretici için windows sürücüler geliştirmeye başlayan Seagull Scientific SAP ve Oracle partneri olup 2015 yılında BarTender® 2016 sürümünü lanse etti.

 • Ürün bulunamadı.

  Aradığınız özelliklere uygun ürün bulunamadı.

  [:en]

  BarTender

  BarTender® software by Seagull Scientific enables organizations around the world to improve safety, security, efficiency and compliance by creating and automating labels, barcodes, RFID tags, plastic cards and more.

  Hundreds of thousands of companies in manufacturing, chemicals, healthcare, food and beverage, aerospace, pharmaceuticals, supply chain/logistics and other industries trust BarTender with the labeling and marking processes that keep their businesses running. With corporate headquarters and software development in Bellevue, Washington, USA, and branch offices in Madrid, Taipei and Tokyo, BarTender is available in more than 150 countries through a global network of local partners. Seagull Scientific was established in 1985 and launched their first DOS software in 1987 and Windows version in 1993. Starting from 1994 they developed windows drivers for various brands. Seagull Scientific is an SAP and Oracle partner and launched in 2015 their BarTender® 2016 version.